Er zijn nogal wat mensen die op oudere leeftijd naar Hilversum verhuizen. Ze keren terug naar hun roots of gaan in Hilversum of het Gooi wonen omdat hun kinderen zich hier gevestigd hebben.
Met de cursus ‘Hilversum voor beginners’ willen we nieuwe inwoners helpen om zich sneller thuis te voelen in Hilversum, en beter de weg te weten. Zowel leden van Senver als niet-leden kunnen zich aanmelden.
Aanmelden
De kosten zijn 25 euro voor de 5 bijeenkomsten. Meld je aan bij inschrijving@senver.nl
- Kennismaking
De eerste bijeenkomst is bedoeld voor de onderlinge kennismaking. Ook gaan we in op de plattegrond van Hilversum en het openbaar vervoer
Datum: 26 september
Locatie: De Kroon, Emmastraat 50 - Geschiedenis van Hilversum
In grote lijnen de geschiedenis van Hilversum en hoe je dat in de stad terug ziet. Rol van de media in de geschiedenis en huidige situatie van Hilversum.
Datum: vrijdag 10 oktober
Locatie: Bezoekerscentrum van het Pinetum, Van der Lindenlaan 125 - Cultuur in Hilversum
Welke culturele instellingen kent Hilversum (en omgeving). Wat is kenmerkend voor Hilversum? Musea, theater(tjes), art deco, bioscopen, maar ook bijzondere architectuur.
Datum: vrijdag 17 oktober
Locatie: nog niet helemaal bekend - Welzijn en voorzieningen in Hilversum
Welke ondersteuning is er voor ouderen en mensen met een beperking?
Datum:vrijdag 31 oktober
Locatie: nog niet helemaal bekend - Gesprek met wethouder
Organisatie, gemeentelijke afdelingen, politieke partijen.
Datum: 14 november
Locatie: Raadhuis, Dudokpark 1
Begeleiding
Helmi Duijvestein (tel. 06-2224 3694) en Ineke van de Rotte (tel. 06-2486 6749)